Vypĺňanie, ochrana a nátery

Ochrana dielcov, prevencia pred ich poškodením či oprava už poškodených súčastí zariadení vyžaduje moderné a inovatívne riešenia. Značka LOCTITE® ich poskytuje v podobe kovom plnených tmelov, produktov určených na opravu karosérií a tiež v podobe špeciálnych náterov a protioderových zmesí. Značnou výhodou kovom plnených tmelov oproti tradičným metódam opráv, ako je napríklad zváranie, je vyššia efektivita, rýchlosť a dokonalé ochranné vlastnosti. Ochranné nátery a protioderové zmesi zasa ponúkajú strojom vyššiu účinnosť a dlhšiu prevádzku.

Kovom plnené tmely

Kovom plnené tmely LOCTITE® slúžia na spoľahlivú opravu poškodení strojov.

Kovom plnené tmely LOCTITE® sú efektívnym riešením na rôzne poškodenia strojov a zariadení bez nutnosti využitia tradičných metód, ako napríklad časovo a technicky náročné a nákladné zváranie. Opravu, úpravu či renováciu s nimi zvládnete rýchlo a jednoducho bez potreby zahrievania. Tmely zodpovedajú farbe kovu a dobre fungujú s rôznymi materiálmi.

Oprava karosérie

Prípravky na opravy karosérií vozidiel lepením poskytujú pevnosť a odolnosť voči nárazom.

Konštrukčné lepidlá určené pre opravy karosérií vozidiel ponúkajú mnoho výhod. Ich použitie je jednoduché, či už za tepla alebo za studena a ich účinok je spoľahlivý. Lepidlá na lepenie striech a plechov vozidiel poskytujú jednotlivým lepeným komponentom dostatočnú pevnosť a odolnosť voči nárazom.

Nátery a protioderové zmesi

Ochranné nátery a protioderové zmesi LOCTITE® zabezpečujú efektívnu prevádzku strojov.

Nátery aj protioderové zmesi sú dokonalé priľnavé a pôsobia ako prevencia proti opotrebovaniu strojov, čo v konečnom dôsledku znamená nižšie náklady na výmenu dielcov, prípadne zariadení.