Úprava povrchu a čistenie

Vhodné produkty na prípravu a ochranu povrchu či prípadné opravy sú v priemysle nesmierne dôležité. Zabúdať by sa nemalo ani na pravidelné čistenie, vďaka ktorému budú zariadenia v dobrej kondícii po značne dlhší čas. Značka LOCTITE® svojim zákazníkom poskytuje všetky produkty z týchto kategórií, stačí si len vybrať. Od čističov a odmasťovačov na dielce či ruky, až po aktivátory, primery na prípravu povrchov, odvlhčovače a prípravky na opravu nepredvídateľných porúch vyžadujúcich okamžité a efektívne riešenie.

Priemyselné čistenie

Produkty LOCTITE® určené na priemyselné čistenie odstraňujú aj odolné nečistoty.

So zvyškami tmelu, lepidla či s mastnotou si hravo poradia produkty LOCTITE® určené na priemyselné čistenie. Tieto produkty zároveň čistia dielce pred nanášaním lepidiel alebo slúžia na odmastenie pracovných plôch.

Čistenie rúk

Čistiace produkty LOCTITE® sú určené aj na odstraňovanie odolných nečistôt z rúk.

Pri práci v priemysle sa nepochybne znečistia aj ľudské ruky. Značka LOCTITE® má v portfóliu aj tri vysoko efektívne, jemné a odbúrateľné čističe na ruky.

Aktivátory

Aktivátory LOCTITE® sa používajú pre rýchlejšie vytvrdnutie lepidla.

Aktivátory LOCTITE® sa zväčša nanášajú pred použitím lepidla a slúžia na zvýšenie rýchlosti vytvrdnutia lepu. Majú však aj iné funkcie. Niekedy sa aktivátory nanášajú aj po nanesení lepu, aby vytvrdli jeho zvyšky. Aktivátory sa používajú pre akrylátové a sekundové lepidlá.

Príprava povrchu, primery

Príprava povrchu produktami LOCTITE® zabezpečí lepšiu priľnavosť produktov na povrch.

Pri použití primerov LOCTITE® zabezpečíte lepšiu priľnavosť produktov k materiálom. S použitím primerov môžete lepiť aj ťažko lepiteľné plasty ako PP, PE a PTFE.

Ochrana povrchu

Produkty LOCTITE® určené na ochranu povrchu chránia pred poškodením.

Produkty LOCTITE® určené na ochranu, chránia povrch pred poškodením, napríklad koróziou. Tieto produkty môžu zároveň slúžiť ako podklad pred lakovaním.

Núdzové opravy

Produkty LOCTITE® určené na núdzové opravy rýchlo vyriešia nepredvídateľné situácie.

V každom priemysle sa vyskytnú situácie, ktoré treba vyriešiť v čo najkratšom čase, aby sa zabránilo dlhým prestojom strojov. Presne na to sú vhodné produkty LOCTITE® určené na núdzové opravy s jednoduchou aplikáciou. Medzi tieto produkty patria napríklad prípravky na detekciu netesnosti a ich následné utesnenie, na utesňovanie páskou, či produkty na uvoľňovanie skorodovaných dielcov.

Odvlhčovače

Produkty LOCTITE® proti baktériám, vírusom, plesniam a prebytočnej vlhkosti.

Zamŕzajúce či zahmlievajúce sa okno auta zvnútra už viac nebude váš problém. Pohlcovače vlhkosti LOCTITE® účinne absorbujú prebytočné vlhko, čím zabraňujú aj vzniku plesní, šíreniu baktérií či roztočov a nepríjemného zápachu. Suché budú nielen vaše sklá, ale aj čalúnenie, ktoré odvlhčovače LOCTITE® rovnako spoľahlivo ochránia. Hygienické prostredie Vám zabezpečí produkt na dezinfekciu a čisteniu klimatizácií a priestorov, ktorý je účinný voči baktériám a vírusom.