Údržba

Edícia produktov určených na ochranu, či čistenie plastových a gumových povrchov, palubnú dosku i karosériu.

 Vinyl Rubber Extra

Ochrana vinylových, plastových a gumových povrchov Extra

Vysoko efektívne ošetrenie na vodnej báze na plastové, vinylové
a gumové povrchy, ako sú pneumatiky, nelakované plastové obloženie
a kryty tonáže s mimoriadne dlhou ochranou. Chráni povrchy
pred vyblednutím a obnovuje vyblednuté povrchy do pôvodného stavu. Čistí ľahké nečistoty, zatiaľ čo ošetrujúce oleje prenikajú
do hĺbky, čím zabraňujú vysychaniu a praskaniu povrchu v dôsledku pôsobenia tepla, počasia či znečistenia. Dodáva povrch s nízkym leskom, odolný voči vode a prachu.

500 ml  | 97261215

        5 l  | 97262015Rubber Treatment Balsam

Ochrana plastových a gumových dielcov karosérie

Ochrana matného lesku s čerstvou vôňou pre všetky gumové komponenty, spojlery, plastové blatníky, pneumatiky automobilov
a podobne. Obnovuje hĺbku farieb a chráni proti praskaniu. Udržuje tesnenie dverí a okien, ako aj všetky zvyšné gumové časti pružné. Ochranný štít proti vplyvom počasia a UV žiareniu.

300 ml  | 97020515Cockpit Classic

Čistič na palubnú dosku Classic

Starostlivosť o palubné dosky a interiéry bez oleja a mastnoty. Antistatický a odolný voči prachu. Interiéru automobilu dodáva saténový povrch a sviežu vôňu. Zmierňuje dym a iné pachy pomocou neutralizátora pachov. Jeho tepelne stabilné pôsobenie chráni ošetrené povrchy voči poškodeniu aj pri vysokých teplotách.

300 ml  | 92010815

      10 l  | 92012515Cockpit Lemon

Čistič na palubnú dosku Citrón

Podobný účinok ako Čistič na palubnú dosku Classic, navyše má však úžasnú citrónovú vôňu, ktorá nielen neutralizuje pachy a potláča zápach dymu, ale tiež zanecháva príjemnú trvácnu čerstvú vôňu citrusov. 

300 ml  | 92050815Cockpit Premium and Interior Cleaner

Čistič na palubnú dosku + interiér Premium

Čistič interiéru s matným finišom. Čistí a chráni v jednom kroku                  s antistatickým pôsobením. Čistič na palubnú dosku + interiér Premium sa tiež odporúča na čistenie iných hladkých povrchov zo skla, plastu či lakovaného kovu. Perfektný produkt na použitie do vzduchových pulzných čistiacich pištolí ako Tornador alebo Twister. Bez silikónu.

10 l | 92452015KIP Intensive Plastic Care

KIP ochrana lesku pre exteriér

Najlepšia ochrana lesku pre exteriér. Špeciálna starostlivosť o lesk
na plasty a gumové komponenty ako blatníky, spojlery, pneumatiky, lišty a podobné súčasti. Obnovuje ich pôvodný odtieň. Výrobok je odolný voči UV žiareniu a je dokonale hydrofóbny.

1000 ml  | 91471015

        10 l  | 91471615Vinyl Gel

Ochrana vinylových, plastových a gumových povrchov

Vinylová starostlivosť na vonkajšie použitie. Vysoko kvalitný špeciálny produkt na báze polymérov a vazelíny. Vysoká molekulová hmotnosť, lesklé a adhézne zložky formujú lesklý film na plastových a gumových častiach, ako sú nenatreté nárazníky, guma a pneumatiky. Starým zošednutým nárazníkom navracia pôvodnú farbu. Bez silikónu.

1 000 ml  | 94081015Vinyl-Rubber Care and Protectant SF

Ochrana vinylových, plastových a gumových povrchov

Upravuje všetky plastové komponenty, ako sú blatníky, nárazníky, vnútorné panely, gumové komponenty a pneumatiky, vytvorením teplotne odolného tesnenia so saténovým povrchom. Dodáva klimaticky odolnú trvácnu ochranu a farebnú konzistenciu. Bez silikónu.

10 l  | 97051215Rubber Fresh

Ochrana plastových a gumových dielcov karosérie Fresh

Produkt na vodnej báze na ochranu plastových dielcov s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Na všetkých plastových a gumových častiach zanecháva lesklý film, ktorý chráni pred UV žiarením a predčasným starnutím. Vďaka svojmu zloženiu s rozpúšťadlami rozpustnými vo vode Rubber Fresh nespôsobuje žiadne problémy v zaradeniach na úpravu vody. Bez silikónu.

10 l  | 97221515

www.nextzett.sk