Špeciálne čističe

Produkty určené na odstraňovanie špeciálnych foriem nečistôt a znečistení z rôznych povrchov.Silicone Remover

Odstraňovač silikónu

Dôkladný a rýchly špeciálny čistič, odstraňovač silikónu pre nové
i ojazdené vozidlá. Určený pre lakovne a servisy na úpravu ojazdených vozidiel. Odstraňuje vosk, mastnotu, olejové leštidlá, zvyšky lepidiel, bitúmen, ochranný náter spodku vozidla, nikotín, decht či vrstvy spreja. Tiež odstraňuje zvyšky PU lepidla na čelných sklách.
Bez silikónu.

1000 ml | 91010515

        10 l | 91011115Brake Cleaner + Degreaser

Čistič bŕzd a spojok

Je vhodný na brzdy, spojky, prevodovky a iné kovové komponenty znečistené od prachu, mastnoty a oleja. Ďalšou výhodou je odstránenie brzdového prachu z brzdového systému bez zanechania zvyškov. Odstraňuje lepkavé zvyšky a lepidlá. Formula s vyváženým pH neskoroduje senzitívne materiály ani nepoškodí gumu či vinyl.
Bez silikónu.

500 ml | 99708415

      10 l | 99708615Special Cleaner TBK

Špeciálny minerálny bezolejový čistič TBK

Špeciálny minerálny bezolejový čistič na báze vodorozpustných rozpúšťadiel. Ekologicky rozumná alternatíva pre minerálne odstraňovače dechtu na olejovej báze. Špeciálny minerálny bezolejový čistič TBK bez námahy odstráni decht, olej, bitúmen, zvyšky lepidla
a nálepiek, stopy od permanentnej fixky, ale aj grafity. Jednoducho odlučiteľný a rýchlo uvoľňujúci. Bez silikónu.

10 l | 99719715

 Tar Remover

Odstraňovač dechtu

Čistič motora, odstraňovač dechtu a predčistič laku v jednom produkte. Rozpúšťa olej, mastnú špinu, bitúmen, decht, vosky a zvyšky lepidla. Ľahko odstráni zimné nánosy špiny aj na ťažko prístupných miestach. Formula s vyváženým pH, ktorá chráni lak. Poskytuje dočasnú ochranu proti korózii. Bez silikónu.

10 l | 91271615

 

www.nextzett.sk