Predumývanie, umývanie, kolesá

Koncentrované prípravky na všetky typy povrchových úprav kolies, odmasťovanie škvŕn, usadenín, či odstránenie zvyškov hmyzu, ale aj profesionálne šampóny zväčšujúce lesk, vám poslúžia k udržaniu dokonalej starostlivosti.

Industry Cleaner W99

Priemyselný čistič W99

Vysoko koncentrovaný odmasťovač na odstránenie nepoddajných olejových a mastných škvŕn, organických usadenín, starých voskových a epoxidových náterov, proteínov, cukru, ako aj zuhoľnatených zvyškov. Je určený na používanie v automobilových dielňach, detailingových štúdiách, priemyselných závodoch, dopravných odvetviach, plaveckých bazénoch, továrenských miestnostiach alebo na vozidlá a pracovné vybavenie v potravinárskom priemysle. Ideálny je na povrchy ako dlaždice, plasty, farby a plachty z celtoviny.
Bez silikónu.

1000 ml  | 90140515Anti Insect Bug + Sap Remover

Čistič zvyškov hmyzu

Koncentrovaný prípravok na ľahké odstránenie zvyškov hmyzu z laku, chrómu, skla, gumy a plastu. Odstraňuje zvyšky hmyzu pomocou unikátnych rozpúšťacích vlastností. Neobsahuje enzýmy a je mimoriadne šetrný k pokožke. Bez silikónu.

500 ml  | 91391215Auto Gloss Car Wash Shampoo

Autošampón Gloss Car Wash

Vysoko koncentrovaný prostriedok zvyšujúci lesk. Profesionálny šampón na umývanie automobilov, vhodný do napeňovačov
a vysokotlakových čističov. Čistí cestnú špinu, živicu zo stromov a iné nečistoty, ktoré zanechávajú škvrny, bez použitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Zanechá po sebe ligotavý lesk pripravený na finálne voskovanie. Bez silikónu.

1000 ml  | 91116015Perls Shampoo Wash & Wax Raindance

Autošampón Wash & Wax Raindance

Vysoko koncentrovaný prostriedok zvyšujúci lesk. Profesionálny šampón na umývanie automobilov, odstraňuje cestnú špinu, živicu
zo stromov a iné znečisťujúce látky, ktoré môžu zanechať škvrny alebo zvyšky nečistôt, bez použitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Zanechá po sebe ligotavý lesk pripravený na finálne voskovanie.
Bez silikónu.

500 ml  | 98140515Wheel Cleaner

Čistič kolies

Koncentrovaný čistič na kyselinovej báze pre všetky lakované kolesá
z ľahkej zliatiny a ocele. Ochranná čistiaca formula. Jednoduché použitie, kompletne odstraňuje brzdový prach, koróziu v kovoch, mastnotu
a olejovú špinu. Obnovuje povrch do pôvodného stavu. Bez silikónu.

500 ml  | 97071215Wheel Cleaner Colortec

Čistič kolies Colortec

Bezkyselinový čistič kolies, vysoko účinný na čistenie všetkých typov kolies. Aktívne odstraňuje odolnú špinu, hrdzu a zvyšky brzdového prachu bez dodatočnej aplikácie. Jemne čistí bez poškodenia povrchu. Bezpečné použitie zjednodušené pomocou farby meniaceho indikátora účinnosti. Keď čistič zmení farbu, je čas koleso opláchnuť.  Bez silikónu.

500 ml  | 97000515

       5  l  |  97401515


Wheel + Engine Cleaner

Čistič kolies a motora

Jemný, ale účinný a bezpečný alkalický čistič aj na všetky typy povrchových úprav kolies vrátane tých s citlivými povrchovými úpravami. Odstraňuje brzdový prach a cestnú špinu, čim predchádza zmatneniu povrchovej úpravy kolies. Nespôsobuje farbenie eloxovaných hliníkových brzdových strmeňov.  Bez silikónu.

500 ml  | 97211015   

 

www.nextzett.sk