PODLAHOVÁ GUMA    

Podlahová guma je kvalitná a odolná gumová krytina na interiérové aj exteriérové povrchy, nenáročná na údržbu s jednoduchou manipuláciou. Používa sa miestnostiach a priestoroch, ktoré sú vystavené zvýšenej záťaži s vyššími nárokmi na bezpečnosť ako sú napríklad obchodné a prevádzkové priestory, výstavné plochy, odkladacie priestory, nakladacie rampy, telocvične, či zimné štadióny.

Gumové podlahoviny sú určené na pokrytie podláh a šikmých plôch v budovách, dopravných prostriedkoch a všade tam, kde je potreba zvýši bezpečnosť chodcov pred pokĺznutím.

Špeciálne druhy sú vhodné aj na podlahu do stajní a dopravných transportérov pre kone a dobytok.

V ponuke máme interiérové aj exteriérové varianty v rôznych hrúbkach — od 3 mm do 6 mm a rôznych plošných hmotnostiach — od 2,7 do 8,2 kg/m2.

Na požiadanie klienta vieme dodať špeciálne dlážkoviny s pridanými vlastnosťami pre klientov so špecifickými potrebami: teplovzdorné, olejuvzdorné a ťažko horľavé prevedenia.

Základnú interiérovú dlážkovinu dodávame v štyroch farbách: čierna, šedá, modrá, zelená, peniažkový vzor ešte aj v tmavošedej a žltej. Dlážkoviny s pridanými vlastnosťami vyrábame v univerzálnej čiernej. 

Vyberte si z ponúkaných dezénov

ŠIROKO RYHOVANÁ DLÁŽKOVINA S1

JEMNE RYHOVANÁ DLÁŽKOVINA S2

JEMNE RYHOVANÁ PODLOŽKA S3

ŠIROKO RYHOVANÁ DLÁŽKOVINA S4

JEMNE RYHOVANÁ DLÁŽKOVINA S5

ŠIROKO RYHOVANÁ DLÁŽKOVINA S6

JEMNE RYHOVANÁ DLÁŽKOVINA S7

DLÁŽKOVINA S PENIAŽKOVÝM VZOROM S8

ŠPECIÁLY