KARIÉRA

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia

Samostatný skladník / Oddelenie skladu

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)

1 000 – 1 500 EUR/mesiac brutto, po zaučení do 2 000 EUR/mesiac, s možnosťou kariérneho a mzdového rastu.

Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony, vernostný a sociálny program, po skúšobnej dobe a zaškolení.

Prečo pracovať práve u nás?

Hľadáme novú posilu pre naše oddelenie skladu.

Prečo pracovať na danej pozícii?

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia s tovarom – nakládka, vykládka, uskladnenie tovaru a materiálu
  • príprava a organizácia zásielok – fyzická a dokladová kontrola
  • práca s VZV
  • práca v skladovom hospodárstve
  • kontrola stavu a kvality zásob
  • kooperácia s ostatnými oddeleniami

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v rodinne založenej firme so stabilným kolektívom
  • stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti v modernom prostredí
  • pevná pracovná doba, voľné víkendy a sviatky
  • nadštandardné mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou
  • vernostný a sociálny program
  • osobnostný a kariérny rozvoj a rast – odborné školenia
  • mesačne firemné raňajky
  • týždenne ovocný deň
  • cafetéria – pitný režim, káva, čaj
  • firemný teambuilding
  • firemné eventy
  • vzdelávacie školenia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • vzdelanie technického smeru – výhodou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo – základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícii je výhodou.

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou nášho skladového tímu! Do svojho tímu v sklade v Bratislave hľadáme šikovného kolegu so správnym drivom, ktorý je aktívny,  komunikatívny, má rád poriadok a prehľad v pracovných veciach a nechýba mu chuť sa učiť nové veci.  Ak si myslíš, že si ním práve ty, pošli nám svoj životopis, radi Ťa spoznáme!
  • skúsenosti v oblasti skladového hospodárstva
  • systematický prístup k práci
  • schopnosť samostatne a operatívne riešiť problémy
  • chuť získavať nové skúsenosti
  • spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť,  precíznosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá úspešne podniká v oblasti tesnení a tesniacich technológií už 28 rokov. Záleží nám na kvalite našich produktov a služieb, ktoré poskytujeme vždy na profesionálnej úrovni. Neustále pracujeme na svojom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy. To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE•TESNE• NA MIERU“. Viac informácii o našej spoločnosti nájdete na web stránke: www.afinisgroup.sk

  • Počet zamestnancov
  • 25 – 49 zamestnancov
  • Kontakt
  • Zuzana Kmiťová
  • E-mail: job@afinis.sk
  • Adresa spoločnosti
  • Žitná 1, 831 03 Bratislava | www.afinisgroup.sk

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis, príp. motivačný list a iné odporúčania. Pri výberovom konaní budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Máte záujem u nás pracovať ?

*Povinné údaje