KARIÉRA

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia

Referent nákupu / Oddelenie nákupu a logistiky

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)

1000 - 1 300 EUR/mesiac, v závislosti od skúseností a jazykových schopností kandidáta.
Variabilná a motivačná zložka po skúšobnej dobe.

Prečo pracovať práve u nás?

Hľadáme novú posilu pre Oddelenie nákupu a logistiky. Ponúkame príležitosť zlepšiť si komunikačné a organizačné schopnosti, realizáciu projektov v oblasti zásobovania a logistiky.

Prečo pracovať na danej pozícii?

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spolupráca a komunikácia s existujúcimi dodávateľmi
  • analýza trhu pri výbere nových dodávateľov
  • starostlivosť o pridelené komodity, cenotvorba predaja, ERP-systém
  • analyzovanie nakupovaných položiek
  • manažment objednávok a nákupu, ich logistika
  • práca v skladovom hospodárstva a optimalizácia skladových zásob
  • riešenie reklamácií a kontrola fakturácie
  • kooperácia s ostatnými oddeleniami

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v rodinne založenej firme so stabilným kolektívom
  • mladý kolektív s podporou nadriadených
  • pohyblivá pracovná doba, voľné víkendy a možnosť čerpať Home Office
  • mzdové ohodnotenie motivačnou zložkou
  • vernostný a sociálny program
  • jazykové a odborné vzdelávane
  • pitný režim, káva, čaj, ovocie
  • firemné akcie
  • ostatné benefity budú spresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Anglický jazyk – výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office – pokročilý

Skladové hospodárstvo – základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosti v oblasti nákupu a logistiky výhodou
  • logické a technické uvažovanie
  • systematický prístup k práci
  • schopnosť samostatne a operatívne riešiť problémy
  • chuť získavať nové skúsenosti
  • komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, teamový duch

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis, príp. motivačný list a iné odporúčania. Pri výberovom konaní budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť ponúkajúca komplexné služby v oblasti výroby tesnení a tesniacich technológií na slovenskom trhu. Ponúkame širokú škálu produktov pre potreby rôznych priemyselných odvetví. Neustále pracujeme na svojom osobnom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy. To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE – TESNE – NA MIERU“.

  • Počet zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov
  • Adresa spoločnosti: Žitná 1, 831 03 Bratislava | www.afinisgroup.sk
  • Kontaktná osoba: Lenka Líšková, tel.: +421 907 733 245 e-mail: job@afinis.sk

Máte záujem u nás pracovať ?

*Povinné údaje