KARIÉRA

Staň sa súčasťou nášho obchodného tímu!

Pozícia

Obchodný referent / Obchodné oddelenie

Termín nástupu

Dohodou

Miesto práce

Žitná 1, Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)

1 100 - 1 400 EUR/mesiac
Nástupná mzda môže byť aj vyššia,
závisí od rozsahu splnenia požiadaviek
na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti). Ponúkame mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, na základe dosiahnutých výsledkov + 13 a 14 plat + odmeny za mimoriadne pracovné výkony a vernostný a sociálny program.

Prečo pracovať práve u nás?

Hľadáme novú posilu do nášho tímu pre Obchodné oddelenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komunikácia a spolupráca s obchodníkmi i ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • vybavenie dennej agendy – príprava a spracovanie objednávok, dodacích listov, vystavovanie faktúr, vytváranie cenových ponúk a dopytov, pravidelná kontrola stavu objednávok, triedenie a archivácia objednávok
  • bežné administratívne práce
  • telefonická a emailová komunikácia s klientmi v slovenskom jazyku
  • samostatné riešenie zverených úloh, zodpovednosť za ich priebeh a úspešné ukončenie
  • monitorovanie konkurenčného prostredia
  • poskytovanie poradenstva klientovi a zodpovednosť za budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov
  • ochota a chuť učiť sa nové veci

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v rodinne založenej firme so stabilným kolektívom
  • stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
  • pevná pracovná doba, voľné víkendy a sviatky
  • mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou
  • vernostný a sociálny program
  • osobný rozvoj – jazykové a odborné vzdelávanie
  • profesionálny rast a stabilita
  • home office po uplynutí zaškolovacieho obdobia
  • mesačne firemné raňajky
  • týždenne ovocný deň
  • cafeteria – pitný režim, káva, čaj
  • firemný teambuilding
  • firemné eventy
  • vzdelávacie školenia

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, obchodné/ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Mierne pokročilý

Microsoft Word – Základy

Microsoft Outlook – Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Prax na podobnej pozícii je výhodou.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou nášho obchodného tímu! Do svojho obchodného tímu v Bratislave hľadáme šikovnú osobu so správnym drivom, ktorá je aktívna, komunikatívna, má rada vo veciach poriadok a prehľad a nechýba jej chuť sa učiť nové veci. Ak si myslíš, že si ňou práve ty, pošli nám svoj životopis, radi Ťa spoznáme!

Vodičský preukaz „B“ je výhodou.

Ovládanie anglického a nemeckého jazyka slovom a písmom je výhodou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá úspešne podniká v oblasti tesnení a tesniacich technológií už viac ako 28 rokov. Záleží nám na kvalite našich produktov a služieb, ktoré poskytujeme vždy na profesionálnej úrovni. Neustále pracujeme na svojom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy.

To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE•TESNE• NA MIERU“.

Počet zamestnancov

25-49

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kmiťová

Email: job@afinis.sk

Máte záujem u nás pracovať ?

*Povinné údaje