Interiér, sklo, údržba

Univerzálne, dvojfázové, ale aj koncentrované čističe na palubnú dosku, čistenie kože, skiel, ostrekovačov, či ochranu všetkých povrchov vám pomôžu zabezpečiť dokonalý vzhľad a navyše majú príjemnú vôňu.


Universal Cleaner + Smoke Ex

Univerzálny čistič

Tento univerzálny čistič dôkladne odstraňuje mastnotu, nikotínové škvrny a usadeniny všetkého druhu. Pachy nemaskuje, ale organicky ich odstraňuje od základu, takže výsledkom je príjemná a dlhotrvajúca vôňa. Bez silikónu.

500 ml  | 90201215Cockpit Classic

Čistič na palubnú dosku Classic

Starostlivosť o interiér a palubnú dosku automobilu. Antistatický
a odolný voči prachu. Dodáva saténový povrch a sviežu vôňu. Zmierňuje zápach po fajčení a iné pachy vďaka neutralizátorom pachov. Jeho tepelne stabilné pôsobenie chráni ošetrené povrchy
pred poškodením aj pri vysokých teplotách v letnom období. Bez oleja.

300 ml  | 92010815Cockpit Lemon

Čistič na palubnú dosku Citrón

Má podobný účinok ako čistič na palubnú dosku Classic, navyše obsahuje úžasnú citrónovú vôňu, ktorá nielen neutralizuje pachy
a potláča zápach dymu, ale zanecháva aj príjemnú trvácnu a čerstvú vôňu citrusov.  Bez oleja.

300 ml  | 92050815Cockpit Premium

Čistič na palubnú dosku Premium

2 v 1. Čistí a chráni s antistatickým účinkom. Všetky plastové komponenty interiéru ostanú s čerstvo voňajúcim matným povrchom a ochranným filtrom, ktorý zabraňuje vyblednutiu palubnej dosky.
Je vhodný aj na čistenie iných hladkých povrchov zo skla, plastu alebo lakovaných kovov či na použitie v domácnosti. Bez silikónu.

500 ml  | 92470515Plastic Deep Cleaner

Čistič plastov

Jemný dvojfázový čistič odstraňuje silné nečistoty a špiny. Dôkladne
a bez námahy čistí a odstraňuje stopy po gume, dechte, živici a nikotíne pomocou antistatického pôsobenia, odolného voči prachu
s rozjasňujúcim efektom. Vhodný na plastové markízy, autosedačky, palubné dosky, odkladacie priestory a bočné komponenty. Bez silikónu.

500 ml  | 92441015Windscreen Clear

Čistič skiel

Výkonný čistič na všetky typy skla vrátane čelných skiel, vhodný tiež
na smaltované a hladké povrchy v kuchyni. Spoľahlivý, bez šmúh a rýchlo pôsobiaci pri odstraňovaní nečistôt, mastnoty, vosku a silikónu. Nepoškodzuje náter, chróm ani gumu. Je vhodný aj na plastové sklá svetlometov. Bez silikónu.

500 ml  | 92141215Kristall Klar Windshield Washer Fluid

Kvapalina do ostrekovačov - letná

Vysoko koncentrovaný čistič ostrekovačov čelného skla. Odstraňuje olej, mastnotu, silikón, vosk, hmyz, nebezpečné oslnenie a špinu z čelného skla a zadného skla a zo zadného skla už za niekoľko sekúnd. Eliminuje hrkanie a škrípanie stieračov. Mazivá znižujú opotrebovanie líšt stierača. Odmerný dávkovač pomáha s jednoduchým a presným dávkovaním. Vhodný aj na plastové sklá svetlometov. Bez silikónu.

500 ml  | 92100815Leather Care

Čistič na kožu

Čistí, upravuje a chráni tak, aby sa zachoval prirodzený vzhľad a dotyk povrchu všetkých vašich automobilových kožených čalúnení a nábytku. Odstraňuje nahromadenú špinu, ktorá môže časom znehodnotiť kožu. Zabraňuje vysušovaniu a praskaniu kože pomocou kondicionérov
a ochranných prostriedkov proti UV žiareniu. Zanecháva čistý nemastný povrch s príjemnou vôňou.

250 ml  | 92480515Blitz All-Purpose Cleaner

Čistič Blitz All-Purpose

Čistí s vyváženým pH na ochranu všetkých typov povrchov. Je určený
na širokú škálu povrchov a materiálov vrátane čalúnenia, látok, kobercov, kože, plastu, skla, dlaždíc, keramiky atď. Zašpinené časti sa vyčistia jemne a dôkladne bez zvyškov. Vytvára lesk bez šmúh a bubliniek. Bez silikónu.

1000 ml  | 90010515Rubber Care Stick

Tyčinka na ošetrenie gumových tesnení

Udržuje pružnosť gumových tesnení okolo dverí, okien a kufra automobilu, znižujúc tak škrípanie, hrmotanie, hluk vetra a presakovanie vody. Chráni gumu a udržuje ju elastickú. Chráni aj pred zamŕzaním
pri nízkych teplotách a pred UV lúčmi počas horúcich dní. Vstavaná hubka na nanášanie zjednodušuje aplikáciu. Bez silikónu.

Malý produkt – obrovský účinok. Nextzett tyčinka na ošetrenie gumových tesnení sa vyznačuje funkčnosťou, kvalitou a odzrkadľuje našu snahu
o vysoko efektívne a ľahko použiteľné produkty. Je to bezpochyby jeden
z najviac predávaných produktov obchodu Nextzett.

100 ml  | 91480615

www.nextzett.sk