Technické plasty

V produktovej skupine technické plasty AFINIS Group® ponúka širokú škálu plastov, ktoré členíme podľa štruktúry a teploty. Ponúkame vysoko kvalitné polotovary z viac ako 50 rôznych plastov. Popri všetkých štandardných termoplastoch spoločnosť Afinis Group® ponúka aj množstvo špeciálnych materiálov podľa individuálnych potrieb a požiadaviek svojich zákazníkov.

V rámci sortimentu ponúkame tyče, dosky a rúry v krátko odstupňovaných rozmeroch a so špeciálnymi vlastnosťami tak, aby spĺňali vaše konkrétne požiadavky. Nami predávané produkty sa vyrábajú niekoľkými technikami spracovania. Patria medzi ne extrudovanie, lisovanie a kalandrovanie plastov. Vo výrobe sa používa rôznorodá paleta vysokovýkonných, konštrukčných a priemyselných polymérov. Navyše dokážeme dodať odlievané plastové dosky, plastové rúrky a plastové tyče z nylonu. Tieto opracovateľné typy plastov sa používajú ako východiskové produkty na výrobu presných koncových súčastí.

Naši zákazníci môžu mať navyše istotu, že nami ponúkané produkty v plnej miere plnia prísne požiadavky kvalitatívnych noriem.

Vyberte si z našich kategórií

Vysokoteplotné plasty

Konštrukčné plasty

Štandardné plasty